Nanočističky NanoAirCleaner

REFERENCE NANOČISTIČEK NANOAIRCLEANER

 1. A moje zkušenosti? S čističkou jsem spokojen, když ji nechám běžet celý den a vrátím se z práce domů je to poznat. 
  První dny jsem si nebyl jist jejím přínosem, změna nebyla nijak "do očí bijící" a nebo jsem nevěděl jak ji zaznamenat - detekovat.
  Jak šly dny, všímal jsem si že v místnosti kde je zapojena, je možné se nadechnout plněji, že v poslední fází nádechu je tato část (dodechnutí) jiná, lehčí a že se mohu lehčeji plně nadechnout a že snad i více.
  Později jsem dal čističku na chodbu, vzduch tam mi přišel úplně ideální na zpracování čističkou, znáte to, v chodbě jsou obvykle boty, dveře do koupelny, doslova přehlídka pachů a nečistot.
  Za 30 minut od zapojení v tomto prostoru cca 30 m3 byla znát změna a za dvě hodiny po té nádhera. A asi zůstane v tomto prostoru, neboť jak se chodí po bytě, tak se teď alespoň roznáší vyčištěný vzduch.

  pan Pavel Brno

 2. V mých dvaceti letech jsem započela mít problémy s alergií. Pravidelně jsem navštěvoval ordinaci alergoložky, kde jsem obdržela kapky do nosu a léky.
  Nějaký čas to pomáhalo. Bohužel po narození mého prvního dítěte se můj stav rapidně zhoršil a nepomáhalo v podstatě nic. Období jara až léta jsem doslova přežívala. Můj stav se nezlepšil ani po narození druhého dítěte a já některé dny v podstatě nedýchala. Začala jsem brouzdat po internetu a zjišťovat informace.
  V jednom odborném časopise jsem se dočetla něco o nanotechnologii a s tím související čištění vzduchu. Hledala dál a našla českou firmou, která vyrábí nanočističky. Velmi mě zaujala možnost, že nebudu muset každý druhý den mít filtry a cokoli vyměňovat. Nyní mi visí v obývacím pokoji obraz – čistička, ze kterého se na mě smějí mé dvě děti a mě světe div se ….alergie opouští. Kdo nezažil ten pocit, kdy dýcháte jen pusou a cítíte se jak pod vodou to možná nepochopí. Ale já konečně cítím a dýchám.

  paní Lucka Ostroměř

 3. Dobrý den, čističku Nanoaircleaner užívám od 2/2017, každý den při spaní běží nepřetržitě celou noc. Neruší hlukem. Snížení koncentrace plísní v ovzduší místnosti na spaní pod hodnotu, kdy už nedochází k alergickým reakcím je pozitivním výsledkem fungování čističky. Jde o běžnou koncentraci plísní v ovzduší, žádný zdroj plísní v bytě nebyl zjištěn. Jsem spokojen s účinnou funkcí i tichým chodem.

  S pozdravem

  Ing. Jiří Jihlava

 4. Moc ráda sleduji v televizi všechny pořady co se zahrádky a kutilství týče. Někdy se tam objeví věci, které mě opravdu zaujmou. To se stalo i v případě Vašeho výrobku - nanočističky, kterou jsem poprvé viděla v pořadu herečky p. Bohdalové Hobby naší doby. Říkala jsem si konečně ryze český výrobek od České firmy a ne žádný dovoz. Poslední dobou jsem si říkala, že snad my Češi už snad ani neumíme nic vyrobit. Když se vrátím k výrobku, který jsem tam poprvé viděla, k čističce vzduchu, řekla jsem si zkusím ji. Mám v bytě problémy s plísněmi a zdravotně také nejsem úplně na výši. Objednala jsem a nyní mi již druhý rok dělá společnost v obývacím pokoji.
  Musím Vám touto cestou poděkovat, i když se nejedná o zrovna nejlevnější výrobek, mnohonásobně se mi vrací, ať už tím, že neutrácím tolik za léky, jsem opravdu podstatně méně nemocná, ale i příjemným klima, který teď v bytě mám.

  Vřele Váš výrobek doporučuji.

  Paní Marie Teplice

Nanočističky - Retap spol. s r.o. 

Vaňkova ulice 730
463 65 Nové Město pod Smrkem
Česká republika

Telefonní kontakty a e-maily

Telefon-pevná linka: +420 482 325 537
Mobil: +420 775 325 555
Email: nanoaircleaner@gmail.com
retap@retap.cz

Adresa

Retap spol. s r.o.
Vaňkova ulice 730
463 65 Nové Město pod Smrkem
Česká republika

Links

Web: www.nanocisticky.cz 

Bankovní spojení:
749 447 461 / 0100 
IČO: 470 534 70
DIČ: CZ470 534 70