Reference

1)  A moje zkušenosti? S čističkou jsem spokojen, když ji nechám běžet celý den a vrátím se z práce domů je to poznat.

První dny jsem si nebyl jist jejím přínosem, změna nebyla nijak "do očí bijící" a nebo jsem nevěděl jak ji zaznamenat - detekovat.
Jak šly dny, všímal jsem si že v místnosti kde je zapojena, je možné se nadechnout plněji, že v poslední fází nádechu je tato část (dodechnutí) jiná, lehčí a že se mohu lehčeji plně nadechnout a že snad i více.
Později jsem dal čističku na chodbu, vzduch tam mi přišel úplně ideální na zpracování čističkou, znáte to, v chodbě jsou obvykle boty, dveře do koupelny, doslova přehlídka pachů a nečistot.
Za 30 minut od zapojení v tomto prostoru cca 30 m3 byla znát změna a za dvě hodiny po té nádhera. A asi zůstane v tomto prostoru, neboť jak se chodí po bytě, tak se teď alespoň roznáší vyčištěný vzduch.
 
pan Pavel Brno

 

2)  V mých dvaceti letech jsem započela mít problémy s alergií. Pravidelně jsem navštěvoval ordinaci alergoložky, kde jsem obdržela kapky do nosu a léky.
Nějaký čas to pomáhalo. Bohužel po narození mého prvního dítěte se můj stav rapidně zhoršil a nepomáhalo v podstatě nic. Období jara až léta jsem doslova přežívala. Můj stav se nezlepšil ani po narození druhého dítěte a já některé dny v podstatě nedýchala. Začala jsem brouzdat po internetu a zjišťovat informace.
V jednom odborném časopise jsem se dočetla něco o nanotechnologii a s tím související čištění vzduchu. Hledala dál a našla českou firmou, která vyrábí nanočističky. Velmi mě zaujala možnost, že nebudu muset každý druhý den mít filtry a cokoli vyměňovat. Nyní mi visí v obývacím pokoji obraz – čistička, ze kterého se na mě smějí mé dvě děti a mě světe div se ….alergie opouští. Kdo nezažil ten pocit, kdy dýcháte jen pusou a cítíte se jak pod vodou to možná nepochopí. Ale já konečně cítím a dýchám.

paní Lucka Ostroměř

 

3)  Dobrý den, čističku Nanoaircleaner užívám od 2/2017, každý den při spaní běží nepřetržitě celou noc. Neruší hlukem. Snížení koncentrace plísní v ovzduší místnosti na spaní pod hodnotu, kdy už nedochází k alergickým reakcím je pozitivním výsledkem fungování čističky. Jde o běžnou koncentraci plísní v ovzduší, žádný zdroj plísní v bytě nebyl zjištěn. Jsem spokojen s účinnou funkcí i tichým chodem.

S pozdravem

Ing. Jiří Jihlava

 

4)  Moc ráda sleduji v televizi všechny pořady co se zahrádky a kutilství týče. Někdy se tam objeví věci, které mě opravdu zaujmou. To se stalo i v případě Vašeho výrobku - nanočističky, kterou jsem poprvé viděla v pořadu herečky p. Bohdalové Hobby naší doby. Říkala jsem si konečně ryze český výrobek od České firmy a ne žádný dovoz. Poslední dobou jsem si říkala, že snad my Češi už snad ani neumíme nic vyrobit. Když se vrátím k výrobku, který jsem tam poprvé viděla, k čističce vzduchu, řekla jsem si zkusím ji. Mám v bytě problémy s plísněmi a zdravotně také nejsem úplně na výši. Objednala jsem a nyní mi již druhý rok dělá společnost v obývacím pokoji.
Musím Vám touto cestou poděkovat, i když se nejedná o zrovna nejlevnější výrobek, mnohonásobně se mi vrací, ať už tím, že neutrácím tolik za léky, jsem opravdu podstatně méně nemocná, ale i  příjemným klima, který teď v bytě mám.
Vřele Váš výrobek doporučuji.

Paní Marie Teplice

5) Dobry den,

Čističku sme zakúpili pred Vianocami 2017 (boli sme milo prekvapení, ako hladko prebehol nákup aj dovoz). Odvtedy je denne v prevádzke. Čističku sme zakúpili zo zdravotných dovodov. Chceli sme znížiť prítomnosť prachu a patogénov v ovzduší. Počas celej zimy sme vsetci v domácnosti boli zdraví, bez respiračných problémov, dokonca aj "fajčiarsky kašeľ" sa zmiernil. Oba režimy sú nehlučné a takmer nezaregistrujete, že je v prevádzke. Oceňujeme výkon a jednoduchú možnosť presunu z miestnosti do miestnosti aj jednoduchú údržbu, Jediná drobná výhrada - v návode na použitie bola uvedená doba, počas ktorej je prevádzka prvé 2 týždne sprevádzaná určitým pachom. Hoci nie je výrazný - bolo ho cítiť len v blízkosti čističky, doba bola dlhšia - až cca 1,5 - 2 mesiace. Aj priatelia, ktorí ju kúpili na základe našich skúsenosti, sú spokojní. Ďakujeme a prajeme ďalších spokojných zákazníkov.

S pozdravom, Zuzana

^