Veletrh FOR THERM, FOR WOOD a FOR PASIV

Chtěli by jste nás navšívit a je pro Vás výhodnější setkání v Praze? Navšivte náš stánek na veletrhu FOR THERM 2023, FOR WOOD 2023 a FOR PASIV 2023. Rádi Vás přivítáme a projednáme s Vámi vše osobně. V případě Vašeho zájmu pro vás máme vstupenky ZDARMA! Využijte je pro návštěvu naší firmy, která na této výstavě bude mít stánek.

Nanoaircleaner výrobce nanočističek vzduchu

Veletrh FOR THERM 2023 bude souběžně probíhat s veletrhem FOR PASIV 2023 a FOR WOODa vy je díky nám budete moci navštívit zcela ZDARMA! Máme pro vás připraveny čestné vstupenky ZDARMA, které jsou u našich zákazníků webu velmi oblíbené.

FOR THERM RETAPRETAP FOR WOODRETAP FOR THERM PASIV

Vstupenka ZDARMA na FOR WOOD a FOR PASIV 2023 ke stažení ZDE

FOR THERM nabídne expozice renomovaných výrobců, dovozců a prodejců a zajímavý doprovodný program v podobě přednášek a seminářů, které se budou mimo jiné zabývat vytápěním tuhými palivy a biomasou. Ve spolupráci s odbornými partnery bude k dispozici také Poradenské centrum, které propojí návštěvníky s odborníky na požadovaná dílčí témata. Na jednu vstupenku bude možné navštívit nejen veletrhy FOR THERM a FOR PASIV, ale také FOR WOOD, který se zaměřuje na nízkoenergetické, pasivní a nulové stavby.

Stavební veletrh FOR WOOD 2023 je zaměřený na využití dřeva ve stavebnictví a reaguje na rostoucí poptávku veřejnosti po stavění ze dřeva. Představí technologické inovace a moderní materiály umožňující navrhovat náročné konstrukce a konstrukční prvky dřevěných staveb.

Navštivte stavební veletrh FOR PASIV 2023 ZDARMA
Stavební veletrh FOR PASIV 2023 je zaměřený na nízkoenergetické, pasivní a nulové budovy, bude opět zastoupen prestižními firmami z oboru. Veletrh FOR PASIV je určen všem specialistům, odborníkům a těm, kteří se zajímají o nízkoenergetické, pasivní a nulové domy, ať už řeší úspory energie v novém bydlení či si chce dopřát dostatek výhod a pohodlí svého stávajícího domova.

Stavební veletrh FOR THERM, FOR WOOD 2023 a FOR PASIV 2023
KDY: 9. až 11. 2. 2023
KDE: PVA EXPO PRAHA Letňany
Otevírací doba: ČT – PÁ: 10 – 18 hod, SO: 10 – 17 hod.

^