Výstava For Arch 2018

21. září 2018

Na populárním veletrhu FOR ARCH se pravidelně profiluje i člen ČSAF, firma RETAP s průkopníkem v oboru a ředitelem firmy, ing. Heršálkem, členem představenstva ČSAF..

20180920_093027.jpgTo co vypadá jako dekorativní předměty jsou ve skutečnosti fotokatalytické čističky vzduchu, které jak vzhledem, tak hlavně svojí funkcí zajišťují příjemné prostředí v našich domech.

"Výběr máme obrovský," informuje ing Heršálek, " o čistý vzduch doma se vám může starat obraz, květináč, keramická přímotopová kamínka, moderní kov-sklo design, nebo třeba tato mapa na stěně".

 

 

photocatalytic-air-purifier.jpgPan Heršálek je hrdý na svoje úspěchy a dál jde za svým snem, vylepšit životní prostředí pro alergiky, ale i pro každého z nás a vytvořit tak nový standard čistoty vzduchu:

"Nedávný boom v elektronických systémech udělal mnoho věcí, které usnadňují život, ale jedna věc stale bývá- elektronické prvky neřeší čistotu vzduchu z hlediska obsahu chemických látek z nových material a plastů (SZÚ to v nějakém časopise nazývá chemický koktejl). Tady nastupuje fotokatalýza. Udělali jsme obří kus práce svojí i ve spolupráci s testovacími laboratořemi. Po třech letech provozu mají všechny tyto čističky stále bílé filtry, přestože zlikvidovali vysoké množství nečistot a toxických látek ve statisících metrech kubických  vzduchu, které jimi protekly. Já doma dýchám čistý vzduch a všichni ostatní mohou také, od toho zde na výstavě jsme."

Další aktuality ze serveru fotokatalýza naleznete na odkazu: http://www.fotokatalyza.org/clanky/novinky.html

^